Výfukový systém Akrapovic Slip-On Line (Titan) BMW M2 CS (F87N) - OPF/GPF

Kód: 2754
Novinka
Značka: AKRAPOVIC
220 690 Kč –17 %
Screenshot 2023 06 09 at 11 18 31 Akrapovic Slip On Line (Titan) BMW M2 CS (F87N) OPF GPF M2 F87 BMW & MINI Akrapovič leebmann24.de
220 690 Kč –17 % 182 350 Kč / ks 150 702,48 Kč bez DPH
Do 1 měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento systém byl vyvinut na základě BMW M2 CS (F87N) vybaveného OPF / GPF, ale lze jej použít pro obě verze (s OPF a bez OPF). ECE typové schválení platí pouze pro vozidla s benzínovým částicovým filtrem.

Impozantní M2 CS je nejnovějším členem modelové řady BMW M, vybraným výkonným automobilem, který může být ještě vylepšen pomocí výfukového systému Akrapovič Slip-On. Vyrobený z titánu - některé části pocházejí přímo z vlastního litého závodu společnosti Akrapovič - tento systém snižuje hmotnost sériového výfukového systému o více než 45%, poskytuje dodatečný výkon a snižuje zpětný tlak. Inženýři společnosti Akrapovič také vylepšili zvuk, především v prostředním a vyšším rozsahu otáček, kde vyvinuli velmi sportovní a nedunivý zvuk. Konečky výfukových trubek z uhlíkového vlákna ozdobí zadek M2 CS a zdůrazní jeho sportovní potenciál. Výkon lze dále zvýšit rozšířením o volitelný Evolution Link Pipe Set. Pro dokonalé zakončení vzhledu systému jsou také volitelně k dispozici difuzor a kryty vnějších zrcátek z uhlíkových vláken.

Tento systém je snadno montovatelný jako jednoduchý plug-and-play systém a splňuje ECE typové schválení.

Volitelně je také k dispozici Akrapovič Sound Kit (P-HF1385). Pokud je Slip-On systém rozšířen o Evolution Link Pipe, není volitelný Akrapovič Sound Kit P-HF1385 nutný, protože speciálně navržený Akrapovič Sound Kit je již součástí Evolution Link Pipe Setu. Při použití volitelného Akrapovič Sound Kitu již platnost ECE typového schválení neplatí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfukový systém AKRAPOVIČ pro BMW M2 F87
Záruka: 2 roky
Číslo dílu: AKR-S-BM/T/26H
Dodání: Do 1 měsíce
Materiál: Titan
Pro vozidla roku výroby: 2021
Hmotnost dílu: 11,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.