Typové listy i pro alu kola BMW

Vlastníte vůz značky BMW a radi by jste koupili jiná alu kola než od BMW ? Například alu kola BBS, BREYTON, nebo jiná kvalitní alu kola, ale bojíte si "jiného" rozměru těchto alu kol ? Tak nemusíte ... Výrobci alu kol vyrábí alu kola i v jiných rozměrech než dodává BMW na své vozy. To však neznamená, že tato alu kola nemůžete bezpečně používat. například BBS jde až na "hranu" a nabízí svým zákazníkům opravdu maximum emocí, šířky a velikosti svých alu kol. vše je přitom testováno a následně homologováno. Jen je třeba nová alu kola dopsat do technického průkazu, aby bylo vše v pořádku. Pokud již taková kola vlastníte a stále je nemáte dopsaná do technického průkazu doporučujeme na vštívit web www.typove-listy.cz   Zde Vám do 24h vystaví typový list, který je nutný pro zápis alu kol do technického průkazu.

Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení