Výfukový systém Akrapovic Evolution Line (Titan) M8 / M8 Competition F91 F92

Kód: 2865
Novinka
Značka: AKRAPOVIC
376 500 Kč –17 %
Screenshot 2023 06 21 at 14 12 12 Akrapovic Evolution Line (Titan) M8 M8 Competition F91 F92 M8 F91 F92 BMW & MINI Akrapovič leebmann24.de
376 500 Kč –17 % 311 200 Kč / ks 257 190,08 Kč bez DPH
Do 1 měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evolution Line výfukový systém z titanového materiálu, vyrobený z vysoce kvalitních lehkých titanových slitin, byl perfektně naladěn, aby poskytoval nejlepší zvukový zážitek ve všech režimech jízdy. Díky rozsáhlým testům a vývoji dokázali zvukoví inženýři z Akrapoviče vytáhnout z turbomotoru vozidla hluboký, sportovní, vyšší frekvenční V8 zvuk, který spíše připomíná zvuk muscle caru, přičemž zůstává jemný a eliminuje jakékoliv drnčení, které by mohlo omezit potěšení z jízdy. Kompletní titanový výfukový systém je vybaven dvěma sadami koncových trubek z karbonu a titanu, které jsou připojeny k centrálnímu tlumiči se dvěma ventily, z nichž jeden je umístěn na každé straně tlumiče. Tělesa jsou odlévána v interní odlévárně Akrapovič, na levé straně potrubí je litý sběrač, ve kterém se plyny z obou stran motoru míchají pro dosažení dokonalého zvuku. Tento plug-and-play výfukový systém lze rozšířit pomocí volitelného sady Akrapovič Sound Kit, který umožňuje ovládání ventilů a přepínání mezi zvukovými režimy. Další vizuální vylepšení lze dosáhnout pomocí volitelného ručně vyrobeného difuzoru (lesklý nebo matný) a karbonových krytů zrcátek, které jsou k dispozici ve matném a lesklém provedení a vytvářejí nápadný doplněk k Evolution Line (Titan).

Poznámka k montáži: Tento systém není vhodný pro vozidla s benzinovými částicovými filtry (OPF).

Tento výrobek nesplňuje emisní normy pro použití na silnici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfukový systém AKRAPOVIČ pro BMW M8 F91 F92
Záruka: 2 roky
Číslo dílu: AKR-S-BM/T/23
Dodání: Do 1 měsíce
Materiál: Titan
Pro vozidla roku výroby: 2020 - 2021
Hmotnost dílu: 19,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.