Výfukový systém Akrapovic Evolution Line (Titan) 1 Series M Coupé (E82)

Kód: 2598
Novinka
Značka: AKRAPOVIC
218 700 Kč –17 %
Screenshot 2023 06 01 at 13 29 43 Akrapovic Evolution Line (Titan) 1 Series M Coupé (E82) 1 Series M Coupé (E82) BMW & MINI Akrapovič leebmann24.de
218 700 Kč –17 % 180 800 Kč / ks 149 421,49 Kč bez DPH
Skladem do 10 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evolution-Line-System, vyrobený z vlastního titanu společností Akrapovič, zahrnuje tlumič výfuku, Link Pipes a rezonátory vedoucí od originálního předního potrubí směrem vzad. Link Pipes mají větší průměr než původní trubky a jsou vybaveny odlitky z litiny s titanem. Sekundární katalyzátory jsou odstraněny, čímž se dále snižuje zápětí a váha a současně se dosahuje hlubšího zvuku a zvýšení výkonu.

Pro konečný výsledek týkající se snížení hmotnosti, laditelného potenciálu a agresivního závodního zvuku jsou nabízeny volitelné bezkatalyzátorové přední potrubí ze nerezové oceli. Jedná se v podstatě o stejnou konfiguraci jako pro MotoGP Safety Car 1M. Pro opravdové nadšence!

Pro montáž je nutná sada koncových trubek (uhlíková).

S volitelným sadou Akrapovic Sound Kit můžete upravovat zvuk.

Doplňte vzhled sadou čtyř výjimečných koncových trubek z titánu nebo uhlíkových vláken.

Při instalaci volitelných Akrapovic aftermaket předních potrubí s sportovními katalyzátory, které jsou určeny pouze pro uzavřené okruhy, je vyžadováno přeprogramování ECU. Při instalaci aftermaket výfukového systému Akrapovic, který byl vyvinut pro použití na uzavřených okruzích, doporučujeme přeprogramování ECU, abyste předešli případnému zapnutí kontrolky motoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfukový systém AKRAPOVIČ pro BMW 1 M Coupe E82
Záruka: 2 roky
Číslo dílu: AKR-ME-BM/T/3
Dodání: Do 10 dnů
Materiál: Titan
Pro vozidla roku výroby: 2011 - 2012
Hmotnost dílu: 16,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.