Výfukový systém Akrapovic Slip-On Line (Titan) M8 / M8 Competition F93

Kód: 2892
Novinka
Značka: AKRAPOVIC
264 960 Kč –17 %
Screenshot 2023 06 21 at 15 36 44 Akrapovic Slip On Line (Titan) M8 M8 Competition F93 M8 F93 BMW & MINI Akrapovič leebmann24.de
264 960 Kč –17 % 218 990 Kč / ks 180 983,47 Kč bez DPH
Do 1 měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezaměnitelný zvuk spolu s vylepšeným výkonem a kroutícím momentem v jednom systému - Akrapovič Slip-On Line (Titan). Tento systém nejen poskytuje zážitek z Akrapovič, ale také splňuje ECE-Typgenehmigung. Systém vyrobený z lehkých, vysoce kvalitních slitin titanu a zdobený dvěma sadami koncovek z uhlíkového vlákna/titanu se skládá z komplexních dílů, které jsou vyráběny v interní titanové slévárně. Patří sem i ventily, sběrač ze středového tlumiče a koncovky. Dva ventily - jeden na každé straně tlumiče - upravují tok plynu a vytvářejí nezaměnitelný zvuk Akrapovič. Ten se velmi výrazně liší od sériového systému M8. Zvuk výfuku je nejvýrazněji vnímatelný při řazení a akceleraci, a to lze dále ovládat přidáním volitelného Akrapovič Sound Kitu, aby se zvýšil poslechový zážitek. Akrapovič dosáhl nárůstu výkonu o 14,3 koní při 5 200 ot./min a nárůstu točivého momentu o 19,4 Nm při 5 200 ot./min, když byl testován na Akrapovičovém válečku v porovnání se sériovým M8 Competition s továrním výfukem M Sport. Existuje také možnost dalšího ladění výfuku pomocí volitelné sady Evolution Link (Titan). Tato sada mění tok plynu a poskytuje nejlepší zvuk z Slip-On Line (Titan). Další vizuální vylepšení lze dosáhnout pomocí volitelného ručně vyráběného difuzoru (lesklý nebo matný) a krytů zrcátek z uhlíkového vlákna, které jsou k dispozici v matném a lesklém provedení a výrazně doplňují Evolution Line (Titan).

Při instalaci Link Pipe Setu a/nebo Akrapovič Soundkitu se ztrácí ECE-Tygenehmigung pro výfukový systém Slip-On Line. Je také nezbytné provést nové nastavení řídící jednotky.

Pro instalaci systému Slip-On je nutné odříznout sériový výfuk. Před začátkem montáže si pečlivě přečtěte pokyny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfukový systém AKRAPOVIČ pro BMW M8 F93
Záruka: 2 roky
Číslo dílu: AKR-S-BM/T/24H
Dodání: Do 1 měsíce
Materiál: Titan
Pro vozidla roku výroby: 2021
Hmotnost dílu: 12,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.