Výfukový systém Akrapovic Slip-On Line (Titan) M8 / M8 Competition F91 F92

Kód: 2874
Novinka
Značka: AKRAPOVIC
264 960 Kč –17 %
Screenshot 2023 06 21 at 15 00 02 Akrapovic Slip On Line (Titan) M8 M8 Competition F91 F92 M8 F91 F92 BMW & MINI Akrapovič leebmann24.de
264 960 Kč –17 % 218 990 Kč / ks 180 983,47 Kč bez DPH
Do 1 měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezaměnitelný zvuk spolu s vylepšeným výkonem a točivým momentem - Akrapovič Slip-On Line (Titan). Tento systém nejen poskytuje zážitek spojený s Akrapovičem, ale také splňuje homologaci ECE. Sada je vyrobena z lehkých, vysoce kvalitních titanových slitin a je vybavena dvěma sadami karbonových/titanových koncových trubek. Tento komplexní systém je složen z dílů, které jsou vyráběny v interní titanové odlévárně. Patří sem i ventily, sběrač z centrálního tlumiče a koncové trubky. Dva ventily - jeden na každé straně tlumiče - upravují proudění plynu a vytvářejí tak nezaměnitelný zvuk Akrapoviče. Ten je značně odlišný od sériového systému u modelu M8. Zvuk výfuku je nejvýraznější při řazení a zrychlování, a to lze ještě více ovládat přidáním volitelného Akrapovič Sound Kit, které zvyšuje poslechový zážitek. Akrapovič dosáhl nárůstu výkonu o 14,3 k (PS) při 5 200 ot/min a zvýšení točivého momentu o 19,4 Nm při 5 200 ot/min ve srovnání s vozem BMW M8 Competition s továrním výfukovým systémem M Sport. Je také možné další ladění výfuku pomocí volitelné sady Evolution Link Pipe (Titan), která upravuje proudění plynu a zajišťuje nejlepší zvuk ze Slip-On Line (Titan). Další optická vylepšení lze dosáhnout pomocí volitelného ručně vyrobeného difuzoru (lesklý nebo matný) a karbonových krytů zrcátek, které jsou k dispozici v matném a lesklém provedení a výrazně doplňují systém Slip-On Line (Titan).

S instalací sady Link Pipe a/nebo Akrapovič Sound Kitu ztrácí homologace ECE pro výfukový systém Slip-On Line (Titan) platnost. Je rovněž nezbytné provést přeprogramování řídící jednotky.

Při instalaci systému Slip-On je nutné odříznout původní výfukový systém. Před zahájením montáže si prosím pečlivě přečtěte pokyny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfukový systém AKRAPOVIČ pro BMW M8 F91 F92
Záruka: 2 roky
Číslo dílu: AKR-S-BM/T/22H
Dodání: Do 1 měsíce
Materiál: Titan
Pro vozidla roku výroby: 2021
Hmotnost dílu: 12,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.