Výfukový systém Akrapovic Slip-On Line (Titan) M8 F91 F92

Kód: 2877
Novinka
Značka: AKRAPOVIC
233 650 Kč –17 %
Screenshot 2023 06 21 at 15 11 46 Akrapovic Slip On Line (Titan) M8 F91 F92 M8 F91 F92 BMW & MINI Akrapovič leebmann24.de
233 650 Kč –17 % 193 100 Kč / ks 159 586,78 Kč bez DPH
Skladem do 10 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

S unikátním zvukem při řazení, spolu s vylepšeným výkonem a točivým momentem, vše v integrovaném titanovém systému, nabízí titanový výfukový systém Slip-On Line nejen skutečný zážitek Akrapovič, ale zároveň splňuje homologaci ECE. Tento systém, vyrobený z lehkých, vysoce kvalitních titanových slitin a dokončený dvěma sady koncových trubek z karbonu nebo titanu, obsahuje složité části vyráběné v interní Akrapovičově titanové odlévárně, včetně pouzder ventilů a sběrače mezi středním tlumičem a koncovými trubkami. Dva ventily - jeden na každé straně tlumiče - upravují proudění plynu tak, aby vznikl nezaměnitelný zvuk Akrapoviče, který se výrazně liší od zvuku M8 se sériovým systémem. Zvuk výfukového systému je nejvýraznější při řazení a zrychlování. S volitelným Akrapovič Sound Kitem lze toto ještě více kontrolovat a zlepšit poslechový zážitek.

Akrapovič dosáhl při srovnávacím testu na svém zkušebním stolku s vozem BMW M8 Competition s továrním výfukem M Sport nárůstu výkonu o 14,3 k (PS) při 5 200 ot/min a nárůstu točivého momentu o 19,4 Nm při 5 200 ot/min. Je také možné dále vyladit výfukový systém pomocí volitelné sady Evolution Link Pipe (Titan). Použitím této sady se změní proudění plynu a získá se z výfukového systému Slip-On Line z titanu nejlepší možný zvuk. Kromě toho Akrapovič navrhl doplňky, které zdůrazňují krásný vzhled koncových trubek systému. S ručně vyrobeným difuzorem z karbonu a zrcátkovými kryty ve matném a lesklém provedení lze vizuálnímu zážitku dodat zvláštní nádech.

Po instalaci sady Evolution Link Pipe Set ztrácí homologace ECE pro výfukový systém Slip-On Line z titanu platnost a při této instalaci je nezbytné provést nové programování řídící jednotky.

Po instalaci Akrapovič Sound Kitu ztrácí homologace ECE pro výfukov

ý systém Slip-On Line z titanu platnost.

Při instalaci systému Slip-On je nutné odříznout původní výfukový systém. Před zahájením montáže si pečlivě přečtěte pokyny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfukový systém AKRAPOVIČ pro BMW M8 F91 F92
Záruka: 2 roky
Číslo dílu: AKR-S-BM/T/11H
Dodání: Do 10 dnů
Materiál: Titan
Pro vozidla roku výroby: 2020
Hmotnost dílu: 12,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.