Typové listy pro zápis alu kol do technického průkazu

Jistě jste již slyšeli o tom, že na automobilu smíte používat jen alu kola, která jsou schválená pro konkrétní typ vozu. Pokud si koupíte jiná alu kola, než která máte uvedená v technickém průkazu, je potřeba tyto kola a rozměry nechat dopsat do velkého technického průkazu. Typový list je pro zápis alu kol nezbytný. Typový list se vystavuje na základě TUV protokolu, homologace na určitý typ vozu. Pokud potřebujete vystavit typový list na alu kola, která jst esi právě koupili, volejte kdykoliv na číslo 608 44 55 11. Zde Vám poradíme jak alu kola zapsat do technického průkazu a typový list Vám vystavíme.

Typový list si můžete objednat na adrese www.typove-listy.cz

Doporučujeme legalizovat Vaše nová alu kola a nechat je zapsat do velkého technického průkazu. Při kontrolách hrozí pokuty až 50 000,-Kč, vozidlo neprojde technickou kontrolou, pojišťovny neuhradí případnou vzniklou škodu na vozidle.

Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.