Akrapovic Evolution Link Pipe Set (Titan) M8 F93

Kód: 2889
Novinka
Značka: AKRAPOVIC
117 600 Kč –17 %
Screenshot 2023 06 21 at 15 28 45 Akrapovic Evolution Link Pipe Set (Titan) M8 F93 M8 F93 BMW & MINI Akrapovič leebmann24.de
117 600 Kč –17 % 97 200 Kč / ks 80 330,58 Kč bez DPH
Skladem do 10 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evolution Link Pipe Set (Titan) bylo vyvinuto a testováno společně se Slip-On Line (Titan).

Toto kompletní titanové příslušenství je vyrobeno z komplexních dílů, které jsou odlévány v interní slévárně společnosti Akrapovic, a je vyrobeno z lehkých a kvalitních slitin pro snížení hmotnosti. Kombinací Evolution Link Pipe Setu z titánu s výfukovým systémem Slip-On Line z titánu vzniká kompletní systém, který je dokonale naladěn, aby poskytoval nejlepší zvukový zážitek ve všech režimech jízdy. Inženýři zvuku společnosti Akrapovic tvrdě pracovali na vytvoření sportovního V8 zvuku s nezaměnitelným charakterem Akrapovic, který zůstává hladký a eliminuje jakékoli drnčení, přičemž je navržen tak, aby poskytoval maximální každodenní komfort. Zvuk je podobný zvuku muscle caru a nabízí opojný zážitek. Odlévaný sběrač v Link Pipe, ve kterém se plyny z obou stran motoru míchají, zajišťuje rovnoměrný průtok plynu a přispívá jako ideální vylepšení pro Slip-On Line systém z titánu k dokonalému zvuku.

Po instalaci této volitelné příslušenství již neplatí ECE-Typgenehmigung pro Slip-On Line výfukový systém z titánu a je povinná nová programování řídící jednotky.

Po instalaci Akrapovic Evolution Link Pipe Setu je nutné provést novou programování řídící jednotky (ECU), aby se předešlo možným varovným signálům kontrolky motoru.

Tento výrobek je kompatibilní pouze s vozidly s benzinovým částicovým filtrem (OPF).

Tento výrobek nesplňuje předepsané emisní normy pro provoz na silnicích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfukový systém AKRAPOVIČ pro BMW M8 F93
Záruka: 2 roky
Číslo dílu: AKR-E-BM/T/10
Dodání: Do 10 dnů
Materiál: Titan
Pro vozidla roku výroby: 2020
Hmotnost dílu: 9,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.