Akrapovic Evolution Link Pipe Set (Titan) M3 F80 M4 F82 F83

Kód: 2790
Novinka
Značka: AKRAPOVIC
78 360 Kč –17 %
Screenshot 2023 06 16 at 14 46 30 Akrapovic Evolution Link Pipe Set (Titan) M3 F80 M4 F82 F83 M3 F80 BMW & MINI Akrapovič leebmann24.de
78 360 Kč –17 % 64 750 Kč / ks 53 512,40 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Evolution Link-Pipe upgraduje Slip-On systém na Evolution systém. Sada obsahuje jednu střední výfukovou tlumič s ventily a větší Evolution Link-Pipe potrubí se středním výfukovým tlumičem. Výkon a provedení celého systému jsou stejně perfektní jako jeho vzhled. Bez druhé sady katalyzátorů (na rozdíl od sériového systému) je celý systém navržen tak, aby optimalizoval odtok výfukových plynů a zaručil zvýšení výkonu a točivého momentu BMW ve spojení s kombinací Slip-On Line systému a Evolution Link-Pipe sady. Kompletně vyrobený z titánu, tento systém nejen zajišťuje výrazné zlepšení ve širokém rozsahu otáček, ale také ohromuje svým jedinečným zvukem. Při pečlivém vývoji byl vytvořen zvuk, který se zcela odlišuje od sériového systému. Tmavý a sportovní zvuk bez nežádoucích vyšších tónů nebo rezonance. Navíc je jasně slyšet, jak se zvuk mění v závislosti na tom, zda jsou ventily otevřené nebo uzavřené. Kompletní systém nevyžaduje přeprogramování řídící jednotky ECU, protože nedochází k rozsvícení kontrolky. S titanovými koncovkami a ručně vyráběným difuzorem zadního nárazníku - vše k dispozici jako volitelné příslušenství - bude váš BMW s Slip-On Line a Evolution Link-Pipe setem stejně krásný jako výkonný.

Tento výfukový systém je také kompatibilní s verzemi M3/M4 CS (Sport Club) a GTS. Tento výrobek nesplňuje příslušné emisní normy pro použití na silnicích.

Pro montáž je nutné použít sadu koncových trubek (titánových) nebo sadu koncových trubek (uhlíkových).

Volitelně lze nainstalovat Downpipe (ocelový materiál).

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfukový systém AKRAPOVIČ pro BMW M3 F80
Záruka: 2 roky
Číslo dílu: AKR-E-BM/T/3
Dodání: Na dotaz
Pro vozidla roku výroby: 2014 - 2018 (M3 F80) a 2014 - 2020 (M4 F82 F83)
Hmotnost dílu: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.