Akrapovic Evolution Link Pipe Set (Titan) M2 F87 M2 CS

Kód: 2751
Novinka
Značka: AKRAPOVIC
105 190 Kč –17 %
Screenshot 2023 06 09 at 11 14 51 Akrapovic Evolution Link Pipe Set (Titan) M2 F87 M2 CS M2 F87 BMW & MINI Akrapovič leebmann24.de
105 190 Kč –17 % 86 950 Kč / ks 71 859,50 Kč bez DPH
Skladem do 10 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento systém byl vyvinut na základě BMW M2 Competition (F87N) s OPF / GPF, ale lze jej použít pro obě verze (s OPF a bez OPF).

Evolution Link Pipe Set rozšiřuje Slip-On systém na Evolution systém, který se skládá z zadního Slip-On tlumiče a větších trubek Evolution Link Pipe s prostředním tlumičem. Všechno bylo navrženo tak, aby výkon a zpracování celého systému byly stejně dokonalé jako jeho vzhled. Je zcela vyrobeno z titanu. Celý systém je navržen tak, aby poskytoval optimální proudění výfukových plynů. Použitím Slip-On Line systému a Evolution Link Pipe Setu je zaručeno zvýšení výkonu a točivého momentu M2 Competition. Vyspělá technologie vytvořila jedinečný zvukový profil, který se výrazně liší od sériového systému a poskytuje hluboký a sportovní zvuk bez nežádoucích nadstaveb nebo drnčení, podobně jako u závodních vozů. Zvuk se také výrazně mění při otevřených nebo uzavřených klapkách.

Jednotka pro optimální vyvážení mezi sportovností a komfortem je součástí a ovládá klapky pomocí přijímače a ovládací jednotky Sound Remote (nebo pomocí smartphone aplikace).
Po instalaci Akrapovič Evolution Link Pipe Setu je nutné přepracování řídící jednotky (ECU), aby se předešlo možným varovným signálům na kontrolce motoru.
Tento produkt nesplňuje předepsané emisní normy pro použití na silnicích.
Pro instalaci je nutný Slip-On Line (Titan).
Volitelně lze doplnit Downpipe (SS).

Doplňkové parametry

Kategorie: Výfukový systém AKRAPOVIČ pro BMW M2 F87
Záruka: 2 roky
Číslo dílu: AKR-E-BM/T/5
Dodání: Do 10 dnů
Materiál: Titan
Pro vozidla roku výroby: 2018 - 2020
Hmotnost dílu: 7,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Dovážíme a prodáváme originální disky a celé sady BMW pro aktuální modelové řady vozů BMW. V naší nabídce naleznete jak nové, tak zánovní zboží - vždy se zárukou a garancí originality. Vyberte si z naší nabídky originálních alu kol pro Vaše BMW.